Yhteystiedot

02 273 6666

etunimi.sukunimi@teppman.fi

Työnjohto / Lattia- ja seinäpäällysteurakointi

Lauri Aalto

Tarjouslaskenta

040 552 0428
lauri.aalto@teppman.fi

Iiro Aalto

Työnjohtaja

040 726 1238
iiro.aalto@teppman.fi

Ilkka Ketola

Työnjohtaja

0400 572 581
ilkka.ketola@teppman.fi

Jouni Verho

Työnjohtaja

040 589 9654
jouni.verho@teppman.fi

Työnjohto / Korjausrakentaminen

Remonttikohteet ja vahinkosaneeraus

Matti Perttunen

Työpäällikkö, tarjouslaskenta

040 721 9915
matti.perttunen@teppman.fi

Lauri Aalto

Tarjouslaskenta

040 552 0428
lauri.aalto@teppman.fi

Niko Viitanen

Työnjohtaja

0400 482 188
niko.viitanen@teppman.fi

Toni Östlund

Työnjohtaja

040 183 8885
toni.ostlund@teppman.fi

Ville Jaranti

Työnjohtoharjoittelija

040 701 7127
ville.jaranti@teppman.fi

Jaakko Laaksonen

Työnjohtoharjoittelija

040 667 5235
jaakko.laaksonen@teppman.fi

Vahinkokartoitukset ja kuivaukset

Jani Jokinen

Kosteuskartoittaja

040 660 9290
jani.jokinen@teppman.fi

Jussi Räinä

Kosteuskartoittaja

040 141 8721
jussi.raina@teppman.fi

TeppMan Oy

Pitkämäenkatu 28
20250 TURKU

 

Y-tunnus 2391224-8

02 273 6666
etunimi.sukunimi@teppman.fi

Laskutusohjeet

Verkkolaskuosoite: 003723912248
OVT-tunnus: 003723609900 (Pagero)

Mikäli käytössänne on paperinen laskutus, pyydämme teitä lähettämään laskut osoitteeseen:

Teppman Oy
OVT 003723912248
PL 908
02066 DOCUSCAN

Huomioittehan että osoitetiedot tulee näkyä sellaisenaan skannattavassa laskukuvassa, tiedot pelkässä kirjekuoressa eivät riitä.

Toimisto

Lauri Aalto

Toimitusjohtaja

040 552 0428
lauri.aalto@teppman.fi

Oona Aalto

Taloushallinto

040 835 5752
oona.aalto@teppman.fi

Pia Tamminen

Remonttikohteiden laskutus,
palkanlaskenta

040 028 2305
pia.tamminen@teppman.fi

Suvi Teuhola

Ostoreskontra, palkanlaskenta

040 579 1566
suvi.teuhola@teppman.fi